فروش عمده بهترین شیشه دکوراتیو از شهر تهران|خرید عمده و مناسب شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو به شیشه هایی که با استفاده از ایجاد یکسری طرح ها و الگوها و یا نماد ها می توان هرگونه طرح خاصی رو بر روی شیشه ایجاد نمود.شیشه دکوراتیو به صورت سکوریت،لمینت ،اسید شوریا ساتینا و یا در طرح های استین گلس،تیفانی،رنگ آمیزی،سند بلاست،فیوزگلس،قابلیت اجرا دارد و از لحاظ اعمال هرگونه طرح و رنگ و الگویی قابلیت پیاده سازی دارد و در ابعاد جام و به صورت قواره ای در اندازه و ضخامت های متفاوت قابل انجام است.
قیمت فروش عمده شیشه دکوراتیو هم با توجه به حجم و ابعاد خرید و طرح های خاص متغییر است.

فروش عمده بهترین شیشه دکوراتیو از شهر تهران
شیشه های دکوراتیو
فروش عمده شیشه دکوراتیو

قیمت خرید شیشه دکوراتیو برای ساختمان ها

شیشه های دکوراتیو به دلیل تنوع بالایی که در ایجاد هر گونه نقش و طرح دارند و با توجه به فرایند کاری انجام شده بر روی شیشه قیمت های متفاوتی دارند و قیمت خرید عمده و با خرید جزیی اختلاف دارد و مشتریانی که درخواست خرید بالای شیشه دکوراتیو را در حجم بالا داشته باشند از امتیازات ویژه ای از لحاظ تخفیف قیمتی برخوردار هستند این شیشه به دلیل زیبایی و حس معماری سنتی که به هر منزلی می بخشد خیلی مورد توجه معماران مدرن و سنتی قرار میگیرد و میتواند گزینه جایگزینی به جای شیشه های ساده و بدون طرح برای هر منزلی از درب منازل و پنجره ها و دکوراسیون داخل خانه باشد.

شیشه دکوراتیو چه نمونه هایی دارد.

شیشه دکوراتیو با مدل ها و طرح های متفاوتی شناخته می شود که هر نمونه مدل و طرح نام مشخص و خاصی دارد نمونه های رایج وپرتقاضای شیشه دکوراتیو شامل موارد زیر است.
1- استین گلس
2- فیوز گلس
3- ویترای
4- طرح دار
5- تیفانی
6- حکاکی شده دستی یا صنعتی

شیشه استین گلس
نمونه های شیشه های دکوراتیو
شیشه دکوراتیو پنجره

استین گلس چیست.
شیشه طرح استین گلس، یکی از شیشه های پر استفاده در صنعت ساختمان است. که در همه قسمت های ساختمان اعم از درب ها و پنجره ها و نورگیرهای سقفی و شیشه های خم نورگیرهای گنبدی که در منازل و اماکن مذهبی و فرهنگی باستانی، خیلی مورد استفاده قرار میگیرد. شیشه های طرح استین گلس، جزو شیشه های محبوب معماران و طراحان داخلی هستند؛ این شیشه ها جزو شیشه دکوراتیو لوکس و پرتقاضا هستند.

استین گلس
استین گلس برای نورگیرهای سقف منازل
شیشه های استین گلس
استین گلس برای درب منازل مسکونی

تیفانی چه نوع شیشه هایی هستند.
موارد استفاده تیفانی، هم مانند شیشه های استین گلس می باشند. و موارد کاربرد مشابهی دارند و در قسمت های درب و پنجره ها و پارتیشن بندی منازل و هتل ها و تالارها؛ خیلی کاربرد دارند. و این شیشه هم مانند استین گلس جزو شیشه های پرکاربرد و محبوب صنعت معماری و دکوراسیون هستند.

شیشه تیفانی
شیشه تیفانی برای نورگیرهای سقف
شیشه دکوراتیو مدل تیفانی

تامین شیشه دکوراتیو به صورت عمده از بهترین تولید کننده ها
شیشه دکوراتیو با پیدا کردن جایگاه ویژه در صنعت ساختمان توانسته جایگاه مطلوبی بین تولید کنندگان داشته باشد و به همین دلیل کارخانه های زیادی به تولید انبوه این محصول میپردازند و شیشه دکوراتیو به دلیل کارکردهای متفاوتی که دارد برای هر نوع سلیقه و انتخابی ساخنه می شود و خریداران می توانند این شیشه ها را در ابعاد جام با حجم خرید بالا و یا به صورت حجم پایین و به صورت قواره ای سفارش دهند.

روش های خرید شیشه دکوراتیو به صورت مطمئن و با صرفه
در ایران کارخانه های زیادی در تولید انبوه شیشه دکوراتیو فعال هستند و برای اینکه خریداران یک خرید مطمئن و آسوده از بابت کیفیت خوب و خدمات و گارانتی محصول داشته باشند سعی بر آن داشته و دارند تا شیشه ها را به صورت مستقیم از طریق نمایندگان مستقیم فروش به خریدران عرضه کنندو گارانتی محصولات هم از طریق این نمایندگان به مشتریان ارائه می گردد و در صورت خرید شیشه دکوراتیو در ابعاد بالا برای مشتریان داخلی و صادراتی میتوانند این امتیازات را به همراه سایر خدمات ویژه از کارخانه ها داشته باشند.

قیمت خرید شیشه دکوراتیو برای مقاصد صادراتی در بازارهای بین المللی
یکی از فاکتورهای مهم برای بحث صادرات شیشه های دکوراتیو به کشورهای اطراف مزیت لجستیکی، ایران برای صادرات آسان شیشه دکوراتیو به صورت زمینی و دریایی و هوایی به کشورهای جهان میباشد. ایران به دلیل مرز مشترک دریایی با بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس، مزیت مهمی برای صادرات با کمترین هزینه و زمان میباشد؛ و همچنین هزینه دستمزد پایین و وفور منابع معدنی ساخت شیشه دکوراتیو، و انرژی ارزان در قیمت تمام شده شیشه دکوراتیو می شود و یک مزیت بارز برای صادرات،همین عوامل میباشد.