مرکز فروش جار شیشه ای زیتون 500 گرمی

جار شیشه ای زیتون ۵۰۰ گرمی، بهترین ظرف برای نگهداری زیتون، خیارشور و غیره است. مرکز فروش جار شیشه ای زیتونی محصول را در شکل ها و مدل های مختلفی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و در توزیع محصولات خود از انواع روش های حضوری و یا غیرحضوری بهره می برد. 

مرکز فروش جار شیشه ای زیتون 500 گرمی

مدل های متنوع جار شیشه ای زیتون

مدل های متنوع جار شیشه ای زیتون جار شیشه ای ابتدا به شکل دایره ای تولید و وارد بازار شد، بعد از استقبال مردم از انواع مدلهای دایره شکل این محصول، تولید کنندگان اقدام به تولید این محصول در شکل های مختلف دیگری کردند.

جار شیشه ای مربعی شکل یکی از انواع جارهای مخصوص زیتون است که شکلی مانند مکعب دارد. در این محصول ارتفاع طول و عرض تقریباً یکسان است و زمانی که به آن نگاه می کنید، کاملا شبیه مکعب مربع است. این جار معمولاً دارای درب فلزی است و در تولید آن از درب پلاستیکی استفاده نمی شود. 

جار شیشه مستطیل یکی دیگر از انواع شیشه های است که برای نگهداری زیتون از آن استفاده می شود. شکل ظاهری این شیشه مانند مکعب مستطیل است به صورتی که طول و عرض با یکدیگر برابرند اما ارتفاع بیشتر از طول و عرض است. سطح مقطع این نوع شیشه مربع است اما چیزی که باعث تفاوت این محصول با جار مربعی شکل شده است، این است که در جار مربع شکل ارتفاع کمتر از جار مکعب مستطیل است. 

علاوه بر اشکال هندسی مختلف که باعث تفاوت این محصولات با یکدیگر می‌شود، ممکن است روی برخی از انواع محصول طرح های وجود داشته باشد، برای مثال روی جار شیشه ای طرح شستی و یا طرح خورشید و … وجود داشته باشد که زیبایی آن را می افزاید. 

خرید جدیدترین جار شیشه ای زیتون

خرید جدیدترین جار شیشه ای زیتون در هنگام خرید جار شیشه ای می توانید این محصول را با توجه به سلیقه خودتان خریداری نمایید. به دلیل کیفیت بالاتر جار شیشه ای نسبت به جارهای پلاستیکی، این محصول معمولاً خریداران بیشتر و قیمت بالاتری دارد. 

در تولید طرح‌های جدید معمولاً از شیشه های بهتر و با کیفیت تر استفاده شده است و به دلیل ضخامت بیشتر شیشه ها، احتمال شکستن آن ها تا حدود زیادی پایین تر آمده است و به دلیل استفاده از درب های فلزی ضخیم تر و استفاده از فلزهای فشرده، احتمال خراب شدن ظرف بسیار کم است. 

اگر به دنبال خرید جار شیشه ای زیتون جدید در مدل مورد نظر خود هستید، می توانید انواع مدل های این محصول را در این سایت مشاهده نمایید. توجه نمایید که اکثر شیشه های موجود در این سایت ۵۰۰ گرمی هستند و تنها نیم کیلوگرم زیتون را می‌توانید در آن بریزید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید